South Putnam Schools Honor Roll
Central Elementary Honor Roll
A Honor Roll
Grade 2
Dakota Allee
Tylan Carrick Decooman
Parker Dickson
Elizabeth Dobson
Mila Ann Dravigne
Isabella Fanning
Jsephine Helton
Lilah H. Holderfield
Holli Alta-Mae McCurry
Layla Lynn Mullin
Hailey Ramsey
Rebekah Ramsey
Gunner Roach
Brayden Sharpee
Laurajane Switzer
Joel K. Telpen
Taylor Marie Wagoner
Grade 3
Danae Cline
Lillian Emmerich
Madison Gardner
Dylan Gilley
Kingsley Hardy
Cole James Hatton
Grant Jackman
Wyatt Mullin
Audrey Richardson
Madison Stahl
Grade 4
Alden Douglas Beadles
Aubree Blaydes
William Edward Boone
Alyssa Brauer
Bailey Brickert
Emilee Burris
Tyler Carter
Keaton L. Chew
Chloe Heet
Caroline Hodge
Griffin W. Jones
Lexie Jo Langley
Alexa Newby
Kallie Lyn Pastore
Damien Wlegand
Grade 5
Adam Arnold
Katelynn E. Bond
Taylor Gates Bridgewaters
Brodie C. Carr
Kelsey Lynn Custis
Elena R. Emmerich
Megan L. Frazier
Julia M. Gabbard
Jackson Dean Hayman
Brock Heavin
Caleb I. Heet
Kaley M. Hodge
Selena Marie Kuhlman
Joshua James Marco
Madison A. Newby
Haylee Marie Romalia
Sadey J. Snellenberger
Allison M. Steizner
Riley C. Stockton
Luke Michael Switzer
Hanna Teipen
Chloe Lynn Tomaw
Ava C. Watson
Dunkin Reece York
A, B Honor Roll
Grade 2
Ethan Walter App
Jori Beasley
Stephen Benton
Kinzley Bond
Kyley Branam
Briauwna Marie Burnett
Julian Cox
Veronika Michelle Fulk
Alison Greenwell
Cierra Hauk
Jonathan Hayden
Ceranthony Ryan Justiniano
Noah Allen Kenworthy
Brooklyn Kuhlman
Isaiah Lopez
Kenneth McDaniel
Remington W. Mendenhall
Hayden Meredith
Preston Pelfrey
Shaylee Richardson
Emma Ridgway
Landon Ritter
Ethan Robert Rooksberry
Brayden Warren
Cynthia Weeks
Brendon Douglas Winn
Grade 3
Asa Malachi Bewley
Megan R. Bumgardner
Zachary John Dorsett
Gabriella Noel Faught
Parker Harris
Chloe Hauk
Natalie Hayden
Amber Rose Henigin
Alex Bruce Wayne Houston
Madalynn Jones
Wyatt Switzer
Leyton Wells
Grade 4
Summer Cohee
Emily Beth Collier
Addison Gabbard
Elizabeth Jean Gray
Isayah Daniel Hardwick
Charles Bo Hardy
Rylee Elizabeth Hatfield
Evan Hinkle
Stevie Violet Keenan
Brian Samuel Ladd
Makayla Nichole Nicholis
Hailie Ronan
Christopher Allen Sprinkle
Naomi Kristina Sunderman
Luke Ryan Vanover
Dalen Keith Williams
Austin R. Young
Grade 5
Austen J. Branam
Jarred L. Bunch
Chase Dylan Carrington
Peyton Crickmore
Griffin Elias Garner
Anna M. Helton
Amelia Jester
Braylon Jobe
Jacob C. Mullins
Lakin A. Ridgway
Lucas Dane Williams
Cayden Malachi Witt
Fillmore Elementary Honor Roll
A Honor Roll
Grade 2
Gabriel Feltner
Noah Gorsline
William Schurtter
Dallas Zeiner
Grade 3
Conner Arnold
Noah Couch
Grade 4
Jaicee Jackson
Grade 5
Kylie Arnold
Megan Arnold
Kayla Heagy
A, B Honor Roll
Grade 2
Summer Benassi
Isaac Boyce
Chaz Hall
Dakota McClintock
Maddison New
Stone Stauch
Jeremy Sutherlin
Jonah Taylor
Jessica Youngbar
Grade 3
Lydia Burkart
Dominic Cannon
Ariel Dooley
Emily Mudrack
Faith Wiggins
Grade 4
Sydnee Boswell
Leslie Brown
Elijah Chandler
Taryn Collins
Nathan Deakins
Peyton Freeman
Damien Gracia
Addison Grable
Lillian New
Jordan Troutman
Grade 5
Allison Bastin
Jackson Boyle
Daniel Bunton
Caidon Cash
Ryan Deaton
Gavin Eyster
Lincoln Hochstetler
Jaden O'Neal
Hope Taylor
Jenna VanRensselaer
South Putnam Middle School Honor Roll
A Honor Roll
Grade 6
Amelia Elizabeth Bewley
Averie Blaydes
Bayli Clampitt
Katelyn Marie Collier
Matthew B Goodpaster
Samuel Ross Hayden
Catherine Hodge
Josie Hutcheson
Sarah Jones
Savanna Paige Junkin
Zachary M Lewis
William Lorimer
Ava Katherine Maginity
Marietta Elizabeth Ann McGinnis
Katie Newtown
Keeli Elizabeth Pastore
Chloe Pistelli
Cada Anne Remsburg
Avery H Stockwell
Starlea Virginia Thompson
Madison Marie Traver
Trevor L Vanihel
Brett Michael VanRensselaer
Lilly K Vittetow
Lilian E Wiegand
Grade 7
Nathan R Clearwaters
Chloe Elizebeth Custis
Brionna E Egold
Bree Mahoney- Sutherland
Ayanna Nees
Evan James Steffy
Grade 8
Morgan Dixon
Karl Egold
Chelsea Kay Hodge
Jaxon Hodge
Victoria N Huff
Taylor Paige Montgomery
Michael J Stewart
Abigail Teipen
Sean Patrick Todd
Hailee M Young
A, B Honor Roll
Grade 6
Ayden Matthew Battin
Jacob Beadles
Amanda Faye Boone
Tyler W Carey
Clayton R Cash
John David Cash
Boston Amanda Clark
Brinlee Jayce Clark
Elijah Matthew Collins
Ty Edwin Dorsett
Felicite Nikole Draper
Elijah D Gibson
Hunter Grimes
Nathan Michael Ladd
Sabrina M Leonard
Clara Grace McGuire
Joseph Lee Mitchell
Parker J Pelfrey
Shelby Ryan Pindell
Lane A Robinson
Eli L Smith
Matthew Clay Terry
Haylee E Wood
Lincoln Wade Zeller
Grade 7
Lyndon J Briones
Tawney J Buchanan
Macie M Bumgardner
Grace E Burdge
Brach Landen Carrington
Kensley Rose Cash
James H Clark
Catherine Louise Crossman
Kyle D Cunningham
Morgan Jade Hall
Lee Charles Haywood
Elliot A Hinkle
Eva M Hubbard
Devin J Huff
Samantha J Jones
Kennedy E Langley
Michael James LeBlanc
Colin Jackson Lundy
Dartagnan T Neudeck
Brooke T Robertson
Brady E Robinson
Marcus T Robinson
Deborah Alexis Steffy
Drew Marie Steffy
Riley D Stone
Levi Taylor
Madison L Trisler
Brent A Wiggins
Grade 8
Garrison Samuel Bock
Alex Andrea Bratcher
Summer Dawn Burris
Marissa Crum
Elizabeth Dugan
Robert A Fisher
Aerika Suzanne Flowers
Madelyn Marie Frazee
Grayce Elisabeth Garner
Levi Girton
Daniel Todd Gorham
Noah Tylar Hatton
Emma Daci Hendrickson
Aubrey B Hill
Ross Jester
Jack Lucas Knight
Demetrius Leo
Hallie Ray Miller
Savanna Pierce
Tanner Patrick Pistelli
Brandon J Rector
Brianna Jo Robinson
Steven Jacob Schnepp
William Rylee Sprinkle
Alexis L Vanihel
Nicklaus Warren
Keira Wells
Trenton Wilson
South Putnam High School Honor Roll
A Honor Roll
Grade 9
Nicholas Attaway
Drew B Bratcher
Aidan Brice LeBlanc
Ariana Nicole Warf
Samara Lynn Young
Grade 10
Miranda Rachelle Bieghler
Addison Blaydes
Rachel L Carter
Noah Oliver Emmerich
Alexandria R Fanning
Rachel E Jones
Madeline McHugh
Savannah P McIntosh
Lena Rutz
Grade 11
Mandy L Davis
Kain D Dinkel
Dustin R DiRocco
Alicia Caroline Haywood
Nashoba Blayne Lackey
Jonah Sanders
Cassidy Vik
Grade 12
Megan E Arnold
Emily L Baugh
Lucas M Callahan
Chloe N Carter
McKenna G Jones
Andrew Jacob Lorimer
Ashley L Owens
Raven Xavier Pulis
Joshua L Stewart
Kaitlyn Elizabeth Willis
A, B Honor Roll
Grade 9
Zachary S Berg
Whitney L Boswell
Caitlin Josephine Capps
Grace Carr
Emma G Cash
MacKenzie A Clark
Helen R Eaglin
Wyatt J Ellis
Carl Elmore
Joseph Trey Farmer
Colton Grundlock
Garrett Heavin
Eric W Hinkle
Allison G Hochstetler
Jaylen Elizabeth Hughbanks
Sydney Jackman
Trenton Langley
Trey Jackson Long
Christina K Marcum
Wyatt William Louis McGinnis
Kedric David Nees
Audrey J Neudeck
Allen David Plunkett
Olivia J Puente-Benton
Frank Thomas Schafer
Dalton Louis Scott
Nicholis Alan Lee Theis
Ty S VanSickle
Eliana Maria Voorhees
Lane Jackson Watson
Hannah Noelle Weiland
Makenna J Wells
Ryan V Williams
Kylie M Wyatt
Grade 10
Jacob Daniel Bristow
Chasidy Renee Cinnamon
Blake E Clearwaters
David Michael Coward
Michael Brent Crossman
Jesse Cheyenne Custis
David Henry Nichols Duggan
Destiny Athena Gipson
Danton A Glover
Jessica R Halcomb
Porter A High
Jakob Hutcheson
Reagan Alexandria Ladd
Autumn J Miller
Sierra D Myers
Hannah Louise Neudeck
Ryan P Neumann
Israel Polster
Ishan Joseph Shafer
Hayley Anna Young
Christian I Zeffel
Megan Lee Zeiner
Grade 11
Andrew Tyler Ballard
Deanna Danielle Bishop
William Shane Boyce
Lois Jean Cheatham
Jarrett Scott Curran
Sarah Beth Danner
Dalton L Freyn
Hunter B Higgins
Jacob D Maynard
Jacob David Nissen
Sabrina Eileen Phillips
Katlyn M Rector
Caitlin N Schilling
Christopher R Shafer
Kyle Edward Lee Shaffer
Johnathan C Thibodeau
Jessica Ann Todd
Logan Vandermark
Kieffer D Vittetow
Noah Jay Weiland
Kristine E Wood
Grade 12
Chase JL Albers
Katie Jo Beasley
Elizabeth Theresa Bunton
Alexis Dawn Burk
Dylan P Drawbaugh
Brandon Tyler Gierke
Katherine A Hansel
Katie L Hewitt
Morgan N Johnson
Brayton Lively
Trevor Elliott Long
Lorenzo Mainetti
Joseph C Masters
Adam J Maynard
Grady McHugh
Josh A Metcalf
Jessica May Modglin
Josie Christa Muse
Makenzi Lyn Myers
Maddison S Plunkett
Dillon Joseph Pritchett
Trace M Robertson
Megan Rogers
Abigail Katelyn Stayte
ShaLynn N Sutche
Taylor Ann VanSickle
Jacob Thomas Williams